Bloomberg HT

Yazar Admin
1145 Okunma

Bloomberg HT . Ülkemizde Ekonomi olmazsa olmaz bir dönemde , gerek Ülke ekonomisi gerek de şahıs ekonomisi bir birine bağlantılı olduğundan ekonomiyi takip etmek gerek oldu . Bir ülkede kişi başına düşen milli gelir çok önemli ve o ülkenin zengin firmaları aynı orantıda ülkeyi de daha zengin hale getiriyor .

Bloomberg HT Canlı İzle ve ekonomi alanında neler oluyor , hangi yatırım daha karlı hangisi durağan en iyi yorumcuları ve en iyi uzmanları ile gerek canlı yayında gerekse bant kaydı ile izleyenlere yol gösteriyor .Siz değerli izleyiciler arttıkça daha fazla ekonomi kanalları yayın hayatlarına başlayabilir .

Bloomberg HT Frekans

Bloomberg HT Canlı İzle denince öne çıkan Canlı Tv sitesi olan Tubiyo'da kesintisiz canlı yayınları bulabilir , ekonominin gerisinde kalmadan en yeni en hızlı yayın tekniği ile ulaşmak mümkün oluyor . Sizinde bir miktar paranız varsa siz de yatırım yapmak istiyor ve kararsız iseniz , size Türkiye'nin en büyük ekonomi kanalını izlemenizi öneririz . 

Peki ekonomi haberlerini en hızlı ve en güvenilir olarak almak için ne yapmamız gerekiyor ? . Öncelikle Google arama motoruna tubiyo.com yazarak sitemizi ziyaret ederek tüm haber kanallarını izleyebilirsiniz ve google Chrome İnternet tarayıcınıza sitemizi favorilere ekleyerek hızlıca giriş yapabilirsiniz .

 Türkiye'nin en önde ekonomi haber kanalı olan Bloomberg HD kanalını karasal yayın olarak izlemek istiyorsanız , uydu alıcısına aşağıda verdiğimiz bilgileri girerek çok kolay bir şekilde kanal listenize ekleyebilirsiniz ayrıca özel tv kullanıyorsanız , sizin alıcınıza eklenmiş oluyor ve kanal aratarak listeden çıkar . digitürk, teledünya, Turkcell TV, Tivibu gibi sistemler üzerinden izlenebiliyor.

  • Uydu: Türksat
  • Frekans:12209    
  • Sembol Oranı:10000    
  • Polarizasyon:H - Yatay/Doğu

Bloomberg HT Programları

Her geçen gün yeni içerikler ile karşımıza çıkan ve oldukça kaliteli programlar yapan kanal , izleyici kitlesini ekranları başına toplamakta zorluk çekmiyor . Yukarıda izleme yollarını verdiğimiz haber kanalı , daha doğrusu ekonomi haber kanalının programları şöyledir .

  • Bloomberg HT kanalında , sunucu Alper Ateş’in  sunduğu Süper Bulmaca
  • Aslı Şafak ve Prof.Dr. Sadi Uzunoğlu ile , Aile Ekonomisi
  • Piyasa Hattı programı ile Gizem Uzuner sunuculuğunda  yurt içi piyasalar
  • Londra temsilciliğinden Eren Sağır ile yurt dışı piyasaları programı
  • Anthony Bourdain’in yapımcılığını yaptığı yabancı program , The Getaway adlı programı
  • Sunucu , Hande Berktan’ın sunumuyla İş Dünyası
Etiketler:

Paylaşmak İster Misin?

Yorum Yazmak İster Misin?

İlgilinizi Çekebilir

TRT Spor

Kanal 7

KANAL D

GS TV

Star TV

Kabel Eins Doku

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk