hq720

Doğduğun Ev Kaderindir 36 Bölüm Fragmanı

Yazar Admin
Okunma

Doğduğun Ev Kaderindir 36 Bölüm Fragmanı merak edenler için , Doğduğun ev kaderindir dizisi sevenlerin hemen aklına gelen bir sonra ki bölüm olmuştur  . Dizi , oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir ve Çarşamba günleri , TV 8 kanalında yayınlanan diziyi ekranları başında milyonlarca insan izlemektedir .

Doğduğun ev kaderindir 35 . Bölümde ne olmuştu ?

Milyonları ekran başına bağlayan dizinin 10.03.2021 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde , Mehdi , evden kaçmaya çalışan karısına engel olmak için , karısını çocuğu ile beraber eve kitler . Eve kitlediğini duyan mehtinin yakınları ona çok büyük tepki verir ve kız kardeşi Mehdi'yi ablasının mezarına götürerek ona duygusal baskı yapmaya çalışır .

En yakın arkadaşından bile tokat yiyen Mehti , her ne kadar kararını çok da değiştirmese de ben kızımdan ayrılmak istemiyorum eğer gitmek isterse , kızımı bana bırakım istediği yere gidebilir diyor . Kendi açısından kendisini haklı gören Mehti , geri adım atmıyor ve ısarrına devam ediyor . 

Oldukça sürükleyici geçen bölümden sonra herkesin aklına acaba bir sonra ki bölümde neler olacak geliyor ve heyecanla 36 . Bölüm fragmanını arıyor. Bölüm fragmanı çıkar çıkmaz ekleyeceğiz ve siz dizi severlerin merakını hızlıca gidermeye çalışacağız . 

Etiketler:

Paylaşmak İster Misin?

Yorum Yazmak İster Misin?

İlgilinizi Çekebilir

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk