Haber Global

Yazar Admin
1293 Okunma

Haber Global. Global Media Group Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş bünyesinde olan haber kanalı , Elnur ABDULLAYEV yönetiminde , canlı haber ve tarafsız haber ulaştırmak amacı ile 24 saat kesintisiz haber yayını yapan Haber Global İzle , Türkiye'de ve de Dünya üzerinde haber niteliği taşıyan haberleri , Türkiye vatandaşlarına hızlı ve kesintisiz ulaştırma amaçlı yayın yapan önde gelen Haber kanalları arasına girmiş bir haber kanalıdır .

Haber Global TV Programları

  • Ekin Olcayto'nun sunumunda  Sanat Durağı programı , sanata ve sanatçıya dair her şeyi ile her Cuma 18:30'da Haber Global TV de .
  • Başka Gündem , Serdar Akdoğar sunumunda , herkesin merak etiği bilim , uzayda ki yerimiz, spor , beslenme ve hayata dair her şeyi önemli bilim insanlarına soruyor ve çok farklı bir bakış açısı ile programında işliyor . Başka Gündem programı , her cumartesi saat 21:00' de Haber Global TV'de

  • "NEDEN" programı , Haber Global İzle haber kanalının en deneyimli sunucusu Senem Toluay Ilgaz soruyor ve  Türkiye ve  siyasetin, ekonominin, dış politikanın kötü etkisi altında insanlar huzursuz ve çatışmacı , acaba Türkiye'i değiştiren bu gelişmeler neden yaşanıyor? Hafta içi her cuma ve çarşamba günü akşamı 21'de alanında uzman konukları ile izleyicilerin karşısına çıkıyor .

  • Bora Balar'ın kendisinin hazırlayıp sunuculuğunu yaptığı , teknoloji rehberi, Bi Tık Dünya programı , hafta içi her Cumartesi, 12:30'da Haber Global TV'de sizlerle .
  • Erhan Ertürk sunumunda , Deneyimli haberci ve konuklarıyla ülkenin siyasi sorunlarını ele alan , Müzakere programı hafta içi her Pazartesi günü ve Perşembe günü saat 21.00'de Haber Global TV'de sizlerle.
  • Mesele programı Türkiye'yi, Dünya'da oluşan  bütün gelişmeler, haberler ve tartışmalar titizlik ile ele alınıyor .  Haber Global İzle ekranlarında hafta içi her Salı günü akşamı saat 21'de ele alınıyor . Osman Girgin sunumunda , kendi alanlarının bir  çok önde gelen konukları ile tartışıyor ve haberleri ele alarak meseleleri tartışıyor .

  • Kontra , takımların ve ligin son halini ele alan usta yorumcular ile pozisyonları tartışan sunucuların , futbola dair her şey ile karşınıza , her pazar 22'de karşınıza çıkıyor .

Haber konusunda kendisini geliştirmiş ve insanlar tarafından sevilen haber kanalını , Haber İzle , TV100 .

Etiketler:

Paylaşmak İster Misin?

Yorum Yazmak İster Misin?

İlgilinizi Çekebilir

Tvnet

ATV

Tay TV

TV 8

ZDF Live

A Haber

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk