Space TV

Yazar Admin
1322 Okunma

Space TV . Space tv isminden de belli olacağı gibi uzay televizyon anlamına geliyor. Aslında hız anlamında kullanılan bu kelime , kanalın ne kadar hızlı olduğunu belirtmek amacı ile de kullanıldı . Normal tv den çok daha hızlı olduğunu belirten kanal , yayın hızı açısından oldukça hızlı olduğunu belli etti zaten .

Başarılı bir kanal ismi olan Space TV Canlı İzle ilk dikkat çeken ismi oluyor ve benim de oldukça hoşuma giden bir isim oldu . İsminin anlamı yanı sıra , ismi duyanın aklında , nasa belgeseli yada belgesel kanalı olduğu akıla geliyor ama belgesel kanalı değil normal bir ulusal kanal olarak yayın yapmakta .

Space TV AZ Kanalı

Space TV AZ Kanalı aslında devlet desteği alan bir kanal ve bu aldığı destek ile yayın hayatına devam ediyor . Toplumsal yayınlar yapan ve oldukça faydalı yayınlar ile öne çıkan TV kanalı , devlet desteği ile daha iyi ve kaliteli yayınlar yaparak Azerbeycan halkına toplumsal faydalı içerikler yayınlıyor ve halk bu kanalı gerçekten çok seviyor .

Siz de Azerbeycan kanallarını hızlı ve kesintisiz izlemek istiyorsanız yapmanız gereken , Google'a Tubiyo yazarak hızlıca sitemize giriş yapıp bir birinden kaliteli kanalları sıkılmadan izleyebilirsiniz . Ayrıca bir diğer kanal olan Azad TV ATV 

Etiketler:

Paylaşmak İster Misin?

Yorum Yazmak İster Misin?

İlgilinizi Çekebilir

FBTV HD

Planet Çocuk

Dmax DE

TLC

Haber Global

GS TV

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk