Tay TV

Yazar Admin
1236 Okunma

Tay TV . Tay tV 30 Aralık 2015 de yayın hayatına başladı . Tay Tv Dsmart üzerinden yayın yapmaktadır ve Türksat 4A üzerinden yayın yapmaktadır .Türkiye Jokey kurumu ile yapılan anlaşma sonucunda , yayın hakkını elinde bulundurarak , At yarışı sevenlerin çok olarak izlediği ve takip ettiği bir kanal olmuştur .

Tay TV Hangi Hipodromlarda Canlı Yayın Yapıyor ?

Şanlı Urfa Hipodromu : Toplam 788.500 dönüm arazi üzerine kurulmuştur . Şehir merkezine toplam  18 kilo metre uzaklıkta ve Şanlı Urfa , Mardin yolu üstündedir ve Harran Üniversitesine yakın komşudur.

Tay TV İzle . Şanlı Urfa Hipodromunda tam 1700 metre uzunluğunda ve  20 metre genişliğinde tam Kum Yarışı Pisti bulunur . Toplam 17 metre genişliğinde ve 1570 metre kadar uzunluğunda  ki  kum antrenman pisti , 2014 yılında  yarış sezonu başlangıcında  hizmete sunuldu Şanlı Urfa Hipodromu toplam 24 ayrı bloktan ve 558 ahır kutusu kapasitesiyle hizmet vermektedir. Şanlı Urfa Hipodromunda aydınlatma hizmetleri hızla  tamamlanarak 1 Ocak 2015 itibari ile gece yarışları da yapılmaya başladı .

Tay TV İzle . Şanlı Urfa Hipodromunda 1500 kişilik bir türibün vardır . Hipodrom içerisinde yaklaşık olarak  57.000 metrekare kadar peyzaj için yeşil çim alan ve  30.000 adet farklı türlerde ağaçlar bulunmaktadır.

Kartepe Kocaeli Hipodromu . İlk olarak 1 Nisan 2006 tarihinde , jokeylerin idman amacı ile kurulan idman merkezi olarak hizmete başlayan Kocaeli Kartepe Hipodromu, büüyen binaları ve yeni  yapılan  kum pisti ile beraber , 17 Aralık 2013 tarihinde yapılan at yarışları ile hizmete açılmıştır.

İzmir Şirinyer Hipodromu . İzmir ilinin Buca ilçesi sınırları içerisindedir . Menderes Hava limanına tam 15 kilometre uzaklıkta olup hipodromun batı tarafında İzmir ve Aydın Demir yolu ile komşudur .

Elazığ Hipodromu . Toplam 503.050 metre kare alana sahiptir . Elazığ Hipodromu il Merkezine bağlantılı Yurt başı ilçesi sınırları içerisinde olup, Türkiye'nin bir göl kıyısında bulunan tek hipodromu olmuştur .

Diyarbakır Hipodromu . Türkiye'nin sekizinci hipodromu olan Diyarbakır Hipodromu , 23 Eylül 2009 tarihinde açılmıştır . Diyarbakır Hipodromunda sürekli at yarışı heyecanı her geçen gün yükselerek devam etmektedir . Tay TV İzle .

Bursa Osmangazi Hipodromu . Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde  kurulmuştur. İlk at yarışı , 1984 yılında yapılmıştır . Ülkemizin en eski at yarışı hipodromları arasındadır .

75.Yıl Ankara Hipodromu . 1998 yılında hizmete girmiştir . Modern bir mimari ile tasarlanan Hipodrom ülkemizin en geniş çaplı yapılara sahip at yarışı hipodromları arasında .

Adana Yeşil oba Hipodromu .  Adana ili ile Mersin ili şehirler arası oto yolu üzerinde Adana şehir merkezine yalnızca 12 kilometre uzaklıktadır . Tam olarak 666 dönümlük alan üzerine kurulmuştur.

İstanbul Veli efendi Hipodromu . Tam olarak 596 dönüm arazi üzerine kurulmuştur . iki bin yirmi metre uzunluğunda yirmi yedi otuz altı metre enine sahip çim at yarışı pisti, En popüler at yarışı pistidir .

 

Etiketler:

Paylaşmak İster Misin?

Yorum Yazmak İster Misin?

İlgilinizi Çekebilir

ZDF Live

Kabel 1 Kabel Eıns

FBTV HD

Sat.1

GS TV

Dmax DE

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk