XEZER TV

Yazar Admin
1376 Okunma

XEZER TV Azerbaycan'ın en önde gelen tv kanalından biri olmakta . Büyük izleyici kitleleri tarafından takip edilen kanal , ülkenin önde gelen kanalları arasında gösterilmekte . Her ne kadar haber kanalı gibi görünse de , bir Dünya kanalında ne varsa Xezer Tv kanalında da o yayınlar , yüksek kaliteli içerikler bulunmakta .

Haber , dizi , spor ve eğlenceli programları ile , 2007 yılından beri yayın hayatına devam eden kanal izleyici kitlesine oldukça başarılı yayın yapmakta ve kitle tarafından da oldukça güzel tepkiler almakta . Azerbaycan Xezer Tv Canlı Tv izle olanağını sitemiz üzerinden rahatça yapılır ve kesintisiz donmadan TV izlenebilir .

XEZER TV Bilgileri

Kanal İsmi : Xezer TV ( Xəzər TV )

Kanal Bilgisi : Xezer TV Azerbaycan'ın Ulusal bir kanalı ve kaliteli yayınları ile ön plana çıkmaktadır . Haberler spor ve bir birinden iyi yayınları ile gönüllere taht kurmuş kaliteli tv kanalını kesintisiz Tubiyo üzerinden izleme imkanı sağlanıyor .

Yayın Merkezi : Xezer TV Azerbaycan Ulusal kanalı , Baku Azerbeycan

İletişim : Nobel Prospekti Süleyman Əhmədov küç 2239  Telefon: (+994 12) 404-31-11   E-mail: @xezertv.az

Kanal Programları : 5 de 5, Her Şey Dahil, Hadi Anlayalım, Caspian Dergisi, Bir Melek Şansı, Gelenek Aptal, Ay Zaur, Aileme Merhaba, Kalpler Dünyamız, Çöl Adamı, Ben Seni Arıyorum, Sırdaş, Çiçeklenme dakika, Doktorun işi, O Başdannan,5 Yıldızlı Komedi.

Kanal Dizileri : Ay Yay Yay, Düğünden Sonra, Ailəcanlı, Ata Ocağı, Baldız, Brideless Gelinler, Lal Yuxu, Sınav, Xalxın Evi .

Xezer TV İzleme Yöntemleri :

Azerbaycan devletinin önde gelen tv kanalları arasında en baş sırada olan Xezer , günün her saati canlı tv izle olanakları ile öne çıkan bir ulusal kanal olmuştur . Ayrıca , Azad TV ATV bir o  kadar da değerli bir tv kanalı olan Azad tv yani ATV kanalını da sitemiz üzerinden kesintisiz izleme imkanı sağlayabilirsiniz .

Azerbaycan karasal yayınından bulabileceğiniz bu kanalı günün 24 saati izleyebilirsiniz . İnternet'den izlemek isterseniz de Tubiyo sitesinden kesintisiz naklen izleme imkanı bulabilir , yüzlerce tv kanalı seçeneğinden size uygun bir kanal seçebilirsiniz .

Etiketler:

Paylaşmak İster Misin?

Yorum Yazmak İster Misin?

İlgilinizi Çekebilir

Tay TV

Bloomberg HT

Space TV

TLC

TGRT Haber

360TV

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk