Çarşamba Dizileri

Çarşamba Dizileri , Çarşamba günü akşamı tüm kanalların en iddialı dizilerinin yayınlandığı geleneksel bir akşam olmuştur. Bu gelenek Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra iyice oturmuştur. Hal böyle olunca , çarşamba akşamı kaliteli ve iddialı dizileri yayınlayan televizyon kanalları , dizi severlere keyifli bir akşam sunuyor. 

Star TV Çarşamba Günü Dizileri

Bir tekstil şirketinde getir götür işi yapan Yaşar'ı parlak bir gelecek bekliyordur . Şirket sahibinin oğlunun karıştığı bir skandal sonucun da , şirket sahibi oğlunu genel müdürlük pozisyonundan alır ve sırf onu cezalandırmak için bak Yaşar bile senin yaptığın işi yapar der ve Yaşar'ı genel müdür yapar. 

Kıt kanaat geçinen orta sınıf olan bu aile birden sınıf atlar ve sosyetenin içine girer. Şirketin sahibi aynı zamanda Yaşar ve ailesine , sosyetenin oturduğu sitede bir ev verir ve Yaşar ailesi tam anlamı ile köyden indim Şehir'e filmine döner .Oldukça keyifli bir dizi olan Jet sosyete izlemezseniz kaçıracağınız türden bir komedi dizisi .

Üç sezondur izleyici karşısında olan bu komedi dizisini aynı zamanda dizide oynayan Gülse Birsel yazıp yönetiyor . Daha önce de çok başarılı komedi dizileri yazan Gülse aynı zamanda oyunculuğu ile de göz dolduruyor . on parmağında on marifet desek az bile kalacak başarısına .

Kanal D Çarşamba Günü Dizileri

Esas Oğlan Kerem, İstanbul'un en eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Zeki olan Kerem şirketin kötü halini parlak zekası ile kısa sürede toparlamış ve yine olması gereken yere getirmiştir . Her ne kadar iş hayatında başarılı olsa da babası Muhsin , Kerem'e güvenmez . Güvenmemesinin sebebi Kerem'in hovarda olmasıdır ve Kerem evlenmediği süre de bu böyle devam edecektir .

Kerem'in atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe , uzun zamandır yaşadığı ilişkide evlilik hayali kurmakta . İki abisi olan Ayşe'nin büyük abisi onu başkası ile evlendirmek ister. Abisinin kararlı olduğunu gören Ayşe hemen yavuklusuna haber verir ve bir an önce evlenmeliyiz der . Evlenme baskısına dayanamayan sevgilisi birden kaybolur ve Ayşe yalnız kalır .

Kendi halinde saf ve temiz bir aile kızı olan Ayşe , yakın zamanda hem ailesi hem de sevgilisinden darbe yer . Kendisi için bir şey yapmaya karar verir ve bu karara en çok Kerem sebep olur. Kerem basit bir oyunun onu hayatının aşkına yaklaştırdığını bilmeden oynamaya devam eder. Bu yaptıkları oyun bir süre sonra içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar ve Kerem ile Ayşe ne yapacaklarını bilmeden sürdürürler oyunlarını .

Show TV Çarşamba Günü Dizileri

İki ailenin yüklerini çocuklarına yüklediği bir hikaye ve bu yükün altında ezilen çocuklar var. Onları hayata tutan bir birlerine olan aşkları ve ikisinin de aile yükü taşıması oluyor. Ta ki gelecek ile ilgili hayal kurmaya başlamak kadar kötü bir seçenek düşündüler . Bilmedikleri bir şey vardı o da onları bir pusuya düşürecek anı bekleyen Kaderdi .

Ayaz annesi için Firuze'yi unutmaya karar verir ve büyük bir yol ayrımına girer . Aşkı uğruna savaşmaktan kaçar ve kendisini rüzgarda savrulan yaprak misali kaderin kollarına bırakır. Kalbini Berrak'a teslim eden Ayaz , bu fedakarlığı annesi uğruna yapar. Arkasında bıraktığı Firuze ise aşkını bağrına gömer ve kalbini taşlaştırır . 

Kader bazen seni yolundan çevirir ve bunun üzüntüsünü yaşarsın . Aynı kader dalga geçercesine önceki yola tekrar sokar ve ne yapacağını bilmezsin . Firuze babasının suçsuz olduğunu ispat etme yolunda birden kendisini Ayaz'ın yanında bulur . Bu çıkmaz ileride ne getiri bilinmez ama Firuze ve Ayaz'ın hikayesi henüz yeni başlamıştır .

Fox TV Çarşamba Günü Dizileri

Herkes tarafından sevilen ve büyük bir ilgi ile izlenen televizyon kanalı Fox TV İzle dizileri ve programları ile büyük beğeni kazanmıştır . Bir birinden iyi yapımların hafta içi ve hafta sonu ekranlarına taşıyor ve çarşamba günü her akşam uzun zamandır beğenilen yarışma programı olan Yaparsın Aşkım ekranlara geliyor . 

Başarılı ve sempatik sunucu İlker Ayrık , güzel sunumu ile ailelerin yarıştığı programda her akşam hafta bir araba veriyor. Ailelerin kıran kırana yarıştığı yarışma programına aileler büyük ilgi ile izliyor . Hafta içi yayınlanan yarışma programı çok sevildiği için kanal dizi yayınlamıyor . Çarşamba Dizileri her ne kadar kıran kırana geçse de Yaparsın Aşkım şu an için uzun süre çarşamba günleri devam edecek görünüyor .

ATV Çarşamba Günü Dizileri

Yakın zamanda yayınlanan Kuruluş Osman dizisi , daha evvel TRT 1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devam niteliğinde olmuştur. Milyonların severek izlediği Diriliş Ertuğrul dizisinin bitmesi ile beraber , Ertuğrul Gazi'nin oğlu olan Osman Gazi'nin hayatını ele alıyor. Her ne kadar izleyenlerin gönül tahtına oturan Engin Altan Düzyatan kadar olmasa da Burak Özçivit'de çok başarılı .

Daha evvel yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi nasıl Çarşamba Dizileri yayınlayan diğer kanallara zor durumlar yaşattıysa , bu dizi de aynı durum söz konusu oldu . Her çarşamba günü saat 20:00 de yayınlanan diziyi izleyenler dört gözle bekliyor . Osman Gazi'nin verdiği mücadele çok iyi bir şekilde konu alınmış ve dizide şu an Ertuğrul Gazi yaşıyor görünüyor .

Sosyal medya dan sürekli mesaj alan ve izleyenlerin diziye dönmesini arzu ettiği Engin Altan , şu an için diziye konuk oyuncu olarak girecek görülmüyor. Muhtemel ihtimal gittiği Selçuklu baş kentinde yakalandığı rahatsızlık sonucu hakkın rahmetine kavuşacak .

TRT 1 Çarşamba Günü Dizileri

Türkiye'nin gözde illerinden biri olan Gazi Antep'de çekimleri devam eden dizinin , üç çocuklu annenin yaşam mücadelesini konu alıyor. Çocukları için mücadele eden Melek , bir annenin kocaman yüreğinin Dünya'yı nasıl dize getirebileceğini konu alıyor. Artık dizilerin İstanbul'dan çıkıp güzel ülkemizin , diğer güzel şehirlerinde de çekilmesi oldukça iyi bir durum .

Melek, yaşadığı zor durumlar sebebi ile babasının evine gitmek zorunda kalır ve sıkıntılı iki çocukları ile uğraşmak zorunda kalır . Kızı burnu havada ve zenginlik meraklısı , oğlu futbol tutkunu ve en küçüğü ise etrafına mutluluk saçan bir çocuk . Salı Dizileri gibi Çarşamba Dizileri de heyecan dolu .

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk