Cuma Dizileri

Cuma Dizileri . Hafta içi hergün olduğu gibi haftanın son iş günü olan cuma günü akşamı da dizi izlemek keyif verici olmakta  .  Tv Kanallarının kıran kırana rekabet ettiği dizi sektöründe , hafta sonuna girmeden önce son gün olan cuma günü akşamı , haftayı kapatacak izleyici kitlesine ulaşmak amacı ile kaliteli dizi yapımları ile izleyici karşısına çıkıyorlar .

ATV Cuma Günü Dizisi

Mardin Midyat'a İstanbullu bir iş adamı olarak yerleşen Miran , Tarihi binlerce yıl öncesine dayan Mardin ilinin incisi olan ve ülkemizin güzellikleri içerisinde yer alan Mardin'in incisi Midyat'da çekimleri devam eden Hercai dizisinin ana karakterini oluşturuyor. 

İstanbul'dan Midyat'a yerleşen yakışıklı iş adamı Miran , burada güzelliği dillere destan olmuş Midyat'ın en güzel kızı olan Reyyan'a aşık olur. Aksiyon dolu dizide Miran aşık olduğu Mardin Midyat güzeli , alımlı ve dillere destan güzellikte olan Reyyan'a kavuşabilecek mi merak söz konusu .

Star TV Cuma Dizisi Konusu

Beğeni ile izlenen , Türkiye'nin önde gelen televizyon kanalarından biri olan Star Tv İzle yakın zamanda Cuma günlerine damga vurcak bir yapım ile izleyici karşısına çıktı. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Halit Ergenç karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu , oynadığı her dizi projesinden sonra bir inzivaya çekiliyor ve izleyen hayranlarının aklından o karakterin çıkması için bir süre geçmesi gerktiğine inanıyor. 

En son Vatanım Sensin dizisi ile yine gönülleri fetheden Halit Ergenç , bu kez karşımıza konusu biraz farklı olan Babil dizisi ile çıkıyor. Bşarılı oyuncunun yanında sağlam bir kadro var ve en az onun kadar beğendiğimiz Ozan Güven eşlik ediyor .

Konusuna gelirsek şöyle ; Çok başarılı bir ekonomi profösörü olan İrfan , hayatı birden bire alt üst olacaktı . İlk darbe çalıştığı işinden kovulması oldu ve ikinci darbe onu derinden sarsacaktı . İkinci darbe oğlunun hastalığını öğrenince gerçekleşti .

Her çaldığı kapı bir , bir yüzüne kapanınca , eşi olan Eda çocukluk arkadaşı Egemen'den yardım ister . Egemen ile tanışan İrfan macera dolu ve bir o kadar da riskli bir yola girmektedir . Bu yol alabileceği en riskli yol ve İrfan'ın kaybedeceği hiç bir şey yok .

 

Kanal D Cuma Günü Dizisi

Kanal D'nin milyonlar tarafından sevilen dizisi olan Arka Sokaklar Hafta içi her Cuma  günü izleyici ile buluşuyor. 500 bölümden fazla olan dizi yıllardır ekranlarda ve Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi olmaya aday duruyor. 

Her bölümünde bir başka suç örgütü ile savaşan İstanbul'un koruyucuları , İstanbul'da terör faliyetinden tut adam kaçırmaya kadar yakalanabilecek her türlü suçluyu yakalıyor ve adalete teslim ediyorlar . Aslında konusu kısır olan bu dizi sevilmesi sebebi ile devam ediyor. 

TRT 1 Cuma Günü Dizisi

Türkiye'nin sevilen devlet televizyonu TRT 1 İzle Cuma Dizileri serisinde en başarılı dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamit dizisini ekranlarına getiriyor . Osmanlı'nın son zamanlarında , siyonizm ile mücadele içinde olan vatan sever gurupları ve Abdülhamit Han'ın ne kadar başarılı bir hükümdar olduğunu izliyoruz .

Yüz yıllardır bu topraklara geldiğimiz günden itibaren üzerimize bin bir türlü oyunlar oynandı ve komplolar kuruldu . Sadece fitili ateşlemek yeterliydi . Bizim içimizde bizden olan hainler hep var oldukça bu savaş hiç bir zaman birtmez . Osmanlı devletinin son dönemlerinde Abdulhamit Han'ın bu dış güçler ve ajanları ile ülkemizi bölmek isteteyen güçlerle savaşmıştır.

Vatan sever birliklerin de bu savaşa girmesi ile kıran kırana geçen soğuk savaş dönemini anlatan dizi , ilk bölümünden bu yana harika konular işliyor . Perşembe Dizileri izledikten sonra Cuma Dizileri de oldukça heyecanlı geçmekte ve haftanın her günü bir kanalın dizisi olmamak ile beraber , bu günde , TRT 1 , Kanal D ,Star TV ve Atv kanalında dizi yayınlanmakta .

 

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk