Pazartesi Dizileri

Pazartesi Dizileri , Pazartesi günü haftanın ilk günü ve sendromu atlattıktan sonra akşam keyifle izleyeceğiniz dizileri mi ? merak ediyorsunuz . Tubiyo ekibi olarak , pazartesi günü izleyebileceğiniz güzel dizileri kanal , kanal size sunacağız. Keyfli bir pazartesi akşamı geçirmeniz dileği ile .

STAR TV Pazartesi Dizisi

Pazartesi akşamı keyifle izleyeceğiniz dizi şu an Sefirin Kızı dizisi oluyor . Diziye yeni başlayacaklar için öncelikle geçmiş bölümleri izlemeniz gerekmektedir . Dizinin geçmiş bölümlerini Dizinin yayınlandığı kanalın İnternet sitesinden izleyebilirsiniz . 

Star TV İzle iddialı projelerinden biri olan ‘Sefirin Kızı’nın bölümleri her pazartesi yayınlanmaya devam ediyor. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun ilk kez eş olarak izleyenlerin  karşısına çıktığı dizi çok beğeni topladı .

 

Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül Doğulu) ile bölgenin sözü geçen zengin iş adamı Sancar’ın (Engin Akyürek) destansı aşk hikayelerinin anlatıldığı dizinin başrol oyuncuları dizide ki performansları ile göz doldurdular .  Daha dizinin ilk gününden itibaren dizinin setinden paylaşılan fotoğraflar ve dizinin ilk bölümleri sosyal medya da çok sevildi .

Yapımına O3 Medya ve NGM’nin beraber imza attığı “Sefirin Kızı” sağlam oyuncu kadrosu ve dram yüklü anlatımı ile her pazartesi Star tv de saat 20:00 de karşınızda . 

Kanal D Pazartesi Dizisi

Pazartesi Dizileri vaz geçilmez ve oldukça beğenilen dizilerinden öne çıkan dizi Zalim İstanbul Dizisi oluyor .ilk bölümünden bu yana çok sevilen dizi , usta oyuncu kadrosu ile öne çıkıyor. oyuncuların ,karakterleri tabiri caizse cuk oturduğu dizi pazartesi günü en beğenilen diziler arasında . Diziye yeni başlayacaklar öncelikle dizinin ilk bölümünü Kanal D sitesinden izleyerek başlayabilirler. 

Zalim İstanbul dizisi şöyle konu alınıyor . Hatay Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir hayatta kalma  mücadelesinin konu alınan ,  Zalim İstanbul dizisinde ,  Deniz Uğur dizide  Seher Yılmaz karakterine can verirken , başarılı oyuncu Mine Tugay ise Şeniz Karaçay’ı oynuyor . Aileleri için bir biri ile mücadeleye girecek  iki bayan ve herkesten saklanan çok tehlikeli sırlar var bu sırlar , iki aileyi de çok derinden etki edecek . Hatay’da start verilen Zalim İstanbul dizisinin bölüm çekimleri daha sonra İstanbul’da devam edecek.

FOX TV Pazartesi Dizileri

Pazartesi Dizileri denince öne çıkan başarılı televizyon kanalı olan Fox TV İzle pazartesi günü iddialı dizisi olan Yasak Elma dizisini saat 20:00 de yayına alıyor . İlgi çeken konusu ve sağlam kadrosu ile öne çıkan TV Dizisi her pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında oluyor . Diziye yeni başlayacaklar , dizinin sitesinden bölümleri kolayca bulabilir ve diziye başlayabilir .

Dizinin öne çıkan karakteri tabi ki Talat Bulut'dur . Türkiye'nin önde gelen iş adamlarından olan Talat Bulut , Çok çalışkan ve saygın bir iş adamıdır . Tek zaafı , yanında güzel alımlı kadınların olmasını istemesidir. Bir den fazla evlilik yapar ve boşandığı eşlerine zırnık koklatmaz . Küçük bir zamane haremi kuran Talat , eski ve yeni eşleri ile mücadele etmektedir .Cimrilikte uzaya çıkan karakter hem merak uyandırıyor hemde başarılı bir şekilde karaktere hayat veren Halit Argun izleniyor .

Show TV Pazartesi Dizisi

Gel gelelim Show Tv kanalının yıllardır pazartesi akşamlarını deyim yerinde ise zapt ettiği dizisi Çukur'a . Dizinin ilk yayınlanan bölümünden bu güne kadar oldukça fazla izleyici kitlesine sahip dizisi , efsane diziler arasına şimdiden girmeye hak kazandı . Normalde bu kadar sezon sonra ilk bölümden izlemenizi yeni başlayanlar için tavsiye etmem fakat Çukur , yayından kaldırıldıktan sonra bile eminim tüm bölümler yeniden izlenecektir .

Kısaca konusu , Çukur adında bir mahalle var . Bu mahalle dostluk , kardeşlik ve birlik teması altında kapalı kutu gibi bir mahalle . Mahallenin babası olan İdris Koçovalı , kendi çapında iş yapan , silah kaçakçılığı yapan bir mafya babasıdır. Mahallenin gençleri de bu babaya biyat etmiş ve kazanılan gelir , adaletli olarak mahalleye dağıtılıyor .

İyi mafya kötü mafya teması altında olan bu dizi , kaba tabir ile , iyi mafya ile kötü mafyanın sürekli çatışmasını konu alan bir televizyon dizisidir. Dizinin konusu kısır olmasına rağmen , üstün oyunculuk gösteren disizin kadrosu , konuya bakmadan bile izletiyor .

 

ATV Pazartesi Dizisi,

Sevilen kanal olan Atv İzle kanalı , oldukça başarılı diziler ve programla ile ön plana çıkmaktadır . Her akşam Ana haber bülteni , en çok izlenen haber bülteni oluyor ve çok ödül almış bir programdır. Atv kanalının bu başarısı , başarılı sunucusu olan Cem Öğretir milyonlara hitap etmektedir .

Atv severlerin her pazartesi akşamı atv kanalını izlemesinin sebebi ise bir dizi değil , uzun zamandır devam eden ve milyonların sevdiği yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster ? yarışma programı oluyor. Şu an için pazartesi günleri Atv'de herhangi bir dizi yayınlanmıyor. Bunun sebebi ise arz talep ilişkisi oluyor. Sevilerek izlenen yarışma programı pazartesi günü gelenekseli olmuş durumda .

TRT 1 Pazartesi Dizisi

Türkiye'nin ilk kanalı olan TRT 1 kanalı , son yıllarda oldukça sevilen diziler yayınlamakta . son bir kaç yıldır yayınlanan bu kaliteli diziler , büyük kitleler tarafından izlenmektedir . Pazartesi günü Vuslat dizisi ile izleyenlere hitap eden TRT 1 , kısa zamanda çok güzel geri dönüşler almıştır. Vuslat dizisine yeni başlayacaklar , dizinin ilk bölümlerini kanalın resmi İnternet sitesinden kolayca izleyebilir .

Pazartesi Dizileri Kuşağında Türkiye'nin ilk televizyon kanalı olan TRT 1 ekranlarında Vuslat Dizisi yer alıyor . Aziz , ailesinin uzun yıllar yükselttiği holdingin başına geçer ve görmemiş gibi , küçük dağları ben yarattım havasında herkeze yuüksekten bakar . Onu değiştirecek tek şey aşk ve o da Ferideye aşık olur. 
 
Feride ise Babası ve üvey annesi ile aynı evde kalmaktadır. Kardeşlerine bakan ve aile ekonomisine katkıda bulunan Feride , üvey annesinin bir türlü bitmek bilmeyen para tutkusundan nefret eder. Babasına yardım etmek için bir butikte çalışmaya başlar ve kendi parasını kazanıp , ailesine destek olur .
 
Aziz bir gece cinayet işler ve bu cinayeti parası ile örtbas etmeye çalışır. Bilmediği bir şey var o da işlediği cinayeti tesadüf eseri Feride görür ve bunu polise bildirmek yada bildirmemek konusunda kararsız kalır. Kararsız kalmasının en büyük neden de , aşırı derecede zengin olan ve nüfus sahibi olan Aziz , başına bela olacaktır. 

Bu kararsızlık ve mücadele sırasında , Aziz Ferideye aşık olur. Bir tarafta kendini adalet sanan bir adam , diğer tarafta adalete inanan bir kadın vardır . Bu aşk nereye gider izleyin ve görün derim. Pazartesi Dizileri sevilenleri arasında olan Vuslat her pazartesi 20:00 'da TRT1 de.

 

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk