Perşembe Dizileri

Perşembe Dizileri . Hafta içi her gün yayınlanan diziler , artık hayatımızda vazgeçilmez bir yer almakta . Günün yorgunluğu derken evimizde , çayımız ve kahvemiz ile takip ettiğimiz dizileri izlemek bir keyif oluyor. Artık neredeyse her günümüze bir dizi sığdırıyoruz ve en çok da Dünya'da olduğundan farklı olarak bizim dizilerimiz daha uzun soluklu ve her hafta bölümlü oluyor .

Çok gelişmiş dizi sektörümüz , ülkemizin ihtiyacını karşılamaya yetiyor ve farklı kültürde ki Dünya ülkelerine de satılıyor. Arap ülkeleri dizilerimize bayılıyor. Hem Müslüman olmamız hem de Laik olmamız sebebi ile hayallerinde ki yaşam tarzını önlerine sunuyoruz . Adetlerimiz ve inançlarımız aynı olduğu için çabuk adapte oluyor ve bağlanıyorlar .

TRT 1 Perşembe Günü Dizileri

Türkiye radyo ve televizyon kurumunun ulusal yayın kanalı olan Trt 1 kanalı , sürekli kendisini yenileyen ve kaliteli içerikler sunan , halkımız tarafından çok sevilen bir televizyon kanalı oldu . Devletin ve milletin kanalı olması sebebi ile daha da insanlar kanalı sahipleniyor. Hafta içi her gün güzel diziler ile kendisini izlettiren TRT 1 İzle en çok sevilen dizisi Payitaht Apdulhamit dizisi oluyor.

Payitaht Aptulhamit dizisi , Osmanlı Devletinin son yılları olan çöküş yıllarında , dış güçlerin ülkemizi içten ele geçirmeye başlamasını ve ona karşı savaşan kurumları konu alıyor. Her Cuma günü TRT 1 ekranlarında olan dizi , kanalın en beğenilerek izlenen dizisi olmuştur.  Perşembe Dizileri kuşağında ise şu an için yayınlanan bir dizi yoktur .

Yakında yaz dönemi geliyor ve kanalların dizileri tatile çıkıyor . Bu sebep ile yaz dizileri ortaya çıkıyor . TRT 1 de bir kaç yaz dizisi projesi ile izleyicilerin beğenisini kazanmaya çalışacak . Beğenilen diziler de hafta içi boş günlere yerleştirilip kışın devam edecek . Eminiz ki , kaliteli yapımcılar ile çalışan TRT 1 bir birinden kaliteli diziler ile karşımıza yaz sezonunda çıkacaktır .

ATV Perşembe Günü Dizileri

Atv'de Perşembe günü oldukça sevilen bir dizi yayınlanıyor. Adana dizileri furyasının başlangıcını oluşturan bu dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisi oluyor . Adana ilimizin Çukurova yöresinde çekimlerine başlanan dizi , aşk ve dramın had safhada yaşandığı , aksiyon ve macera dolu bir yöresel konulu dizi olmuştur. Daha ilk bölümünde herkese kendinden bahsettiren dizi , ikinci sezonda da rüzgar gibi esip geçiyor .

Adana'da zengin bir ağanın yanına sığınan karı koca , yalan söyler ve kardeş olduklarını söylerler. Aslında karı koca olan çift , bir süre burada kaldıktan sonra kendi hayatlarına dönmeyi planlamışlar. Aynı zamanda hamile olan ve hamile olduğunu kimseye söylemeyen Züleyha , eşinin ceza evine girmesinden sonra gördüğü baskı üzerine ve Yılmaz'ın öldüğünü düşünerek evlenir .

Demir ile evli iken çocuğu doğar ve Demir çocuğun kendisine ait olduğunu düşünür. Aşkından kör olmuş Demir Züleyha'yı her hali ile kabul etmeye razıdır sadece onunda kendisini sevmesini ister . Züleyha , Yılmaz'ın ölmediğini öğrenince dünyası başına yıkılır. Demir , Yılmaz'ın geri dönmemesi için Ceza evinden kiralık katil tutar ve Yılmaz'a saldırırken Fekeli onu kurtarır .

Fekeli ile dost olan Yılmaz , daha sonra Adana'ya döner ve oldukça zengin olan Fekeli'nin Evlatlık oğlu olur. Bundan sonra intikam vaktidir ve hayatını , karısını ve çocuğunu çalan Demir Yaman'a dünyayı dar etmek için intikam yemini eder ve yavaş yavaş ideallerine ulaşmaya başlar . Çok heyecanlı ve sürükleyici geçen diziye yeni başlayacaklar için dizinin kendi sitesinden önceki sezonun bölümlerini izlemesini tavsiye ederiz .

 

Star TV Perşembe Günü Dizileri

Star Tv , Hafta içi her gün diziler yayınlamaya devam ediyor. Tabi ki zaman ile istenilen izlenme oranları beklendiği gibi olmayınca dizileri yayından kaldırabiliyor. Bu aslında o diziyi , az da olsa izleyen izleyiciler için pek de etik bir davranış değil . Ben şahsen bir kanal dizisini çok severek izliyordum ve dizi pat diye final yaptı .

Ben bunu izleyici olarak kendime hakaret bildim ve o günden beri o kanalın hiç bir dizisini izlemiyorum . Bilinçli izleyci bu demek ve benim gibi düşünen ve davranan bir çok kişiyi biliyorum . Tabi ki kanal zarar etmesin fakat , hiç değil ise bir sezon tamamlamasına izin vermelisiniz.

Gel gelelim Star TV Perşembe Dizileri , Perşembe günleri şu an için herhangi bir dizi yayınlamayan kanal , diğer kanallar gibi yaz sezonunu beklyor ve yazlık dizilerin tepkilerine göre yayın akışlarını şekillendirecek gibi görünüyor .

Kanal D Perşembe Günü Dizileri

Kanal D İzle , TV severlerin yıllardır beğeni ile izlediği Kanal D bir birinden iyi yapımları , dizi severlerin beğenisine sunmaktadır. Reyting rekorları kırmış bir çok dizisi geçmişte bulunan kanal , Perşembe günü her hangi bir dizi yayınlamamakta .Dizilerin zaman ile az rağbet görmesi sebebi ile bazı günler , dizilerden ziyade eğlence programları yada sinema filmleri vermektedir .

Kısa dönemde yeni bir yapımın izleyicinin beğenisine sunacağını umduğumuz kanal şu an için perşembe günü dizi yayınlamamakta . İşler böyle olunca da Perşembe günü dizi yayınlayan diğer kanallar , haftanın bir gününü daha zaptetmiş oluyor .

Öte yandan müjdeli bir haber geliyor ve Kanal D yeni bir dizinin duyurusunu yapıyor. Kaliteli ve usta oyuncu kadrosu ile Hizmetçiler çok yakında Kanal D de başlıyor .

FOX TV Perşembe Günü Dizileri

Fox TV yakın zamanda çok iyi ve çok başarılı bir yapıt ile karşımıza çıkıyor . Mucize Doktor , kalbinizi ısıtacak ! evet gerçekten de hem konusu hemde başarılı oyunculuk ile pekiştirilmiş bir hikaye var ve Türk milletinin bam teline çok iyi dokunuyor.

Otizmli bir genç neden doktor olmasın? küçük yaşta otizmli olduğu için babası tarafından evlatlıktan red edilen Ali , onu evlatlık alan aile tarafından yetiştirilmiş ve üvey babasına onun gibi bir doktor olacağının sözünü vermiş ve top fakültesini birincilik ile bitirmiş .

Şimdiye kadar herşey güzel fakat karşısında kırılması neredeyse imkansız olan insanların ön yargısı var . Üvey babası sayesinde onun çalıştığı hastanede işe başlamış ve hayatında ilk kez aşık olmuştur . Onun artık kocaman bir ailesi ve bir aşkı var ! izlerken duygulanacağınız , sevineceğiniz bir dizi sizleri bekliyor .

Diziyi izlemediyseniz , google aratarak kendi İnternet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz . Çok kaçırdığınız bir bölüm sayısı yok çabuk takibe başlar ve bu harika diziye başlayabilirsiniz . Artık sizde saçma sapan mafya dizilerinden sıkıldıysanız , içinizi ısıtacak bir dizi sizi bekliyor . Perşembe Dizileri serisinde tavsiyemizdir . Ayrıca Çarşamba Dizileri inceleyebilirsiniz .

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk