Salı Dizileri

Salı Dizileri , salı günü akşamı bir birinden güzel dizilerin bulunduğu bir akşam . Türkiye'nin önde gelen TV Kanalları , her gün olduğu gibi salı günü de iddialı diziler ile izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kimi kanal Aşk dizisi , kimi kanal ise dram ve mafya dizisini yayınlıyor ama  genel olarak izleyici kitlesine hitap eden konu ne ise kanallar o konuda dizi yayınlıyor .

Salı günü akşamı Tv de izlenecek diziler serisini sizin için toparladık . Size sadece birini seçmek ve arkanıza yaslanıp keyifle izlemek kalıyor . Haftanın her günü olduğu gibi salı günü de kaliteli diziler ile keyifli akşamlar dileriz . Pazartesi Dizileri gibi Salı Dizileri de oldukça sürükleyici .

ATV Salı Günü Dizileri

Türkiye'nin en sevilen kanallarından biri olan Atv kanalının pazartesi günü boş geçmesinden sonra salı günü efsane olmuş dizisi ekranlara geliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi salı günü atv de dizi severlerin karşısına çıkıyor. 

Her Salı günü izleyicilerin karşısına çıkan sevilen dizi , ilk bölümünden itibaren çok sevildi . Hızır Çakırbeyli dizinin ana karakteridir . Aile mafya ailesidir ve dizide Hızır'ın abisi bu işe başlar . Daha sonra abisi öldürüldükten sonra yerini Hızır alır . Aile fertlerinin tam anlamı ile Hızır'ı desteklediği ve iyi mafya kötü mafya savaşında yanlarında olduğu görülüyor. 

Mafya dizisi sevenlerin hoşlanacağı diziye başlayacaklar bilmeli ki yaklaşık 160 bölüm izlemeleri gerekiyor. Her sezon farklı bir konuda ilerleyen dizi , dizi severler tarafından tam not almıştır. Diziye yeni başlayacaklar Atv resmi sitesinden tüm bölümleri bulabilir .

Star TV Salı Günü Dizileri

Milyonların takip ettiği ve sevdiği Televizyon kanalı olan Star TV Salı gününü şimdilik boş geçiyor . Salı günü yayınladığı , devam eden bir dizisi yok ama yakın zamanda iddialı bir yapım ile salı gününe damgayı vuracak görünüyor. Özellikle yazın dizilerin final yapması ile yazlık diziler ortaya çıkıyor . Bu yazlık diziler arasında en beğenilen diziler , kış da devam ediyor. 

Star TV iddialı bir yaz dizisi ile salı gününe damga vuracak görünüyor. Dizinin yaz aylarında tutulması durumunda , diğer oturmuş dizilerin tahtını yerinden oynatmaya çalışacak görünüyor. Star TV Salı günü dizisi olmamak ile beraber Salı günleri yüksek gişe yapmış yabancı sinemalara yer veriyor .

FOX TV Salı Günü Dizileri

Kadın dizisi , Dünya'ya aşkla bağlı olmasa da bağlı olduğu aşkları çocukları olan ve fakirliğin içinde onları güldürebilen besleyen ve onları hayata hazırlayan mücadeleci bir anne olan Bahar’ın hikayesidir.
Çocuk yaşta annesi tarafından terk edilen Bahar ,  daha sonra dramatik bir şekilde Babasını ve Babaannesini de kaybeder . Hayat da yapa yalnız kalan Bahar , Sarp ile tanışır ve onunla mutlu bir evlilikl hayali ile yuva kurar .

Her şey güzel olacak derken , ağacından dökülen yapraklar serisi durmaz devam eder ve kocası olan Sarp'ı da kaybeder. Küçük yaştan bu yana sevdiklerini kaybeden Bahar , hayata çocukları için tutunur. Birden beklenmedik bir şey olur ve kendisini sekiz yaşında terk eden Annesi hayatına yeniden girer ve yeni bir serüven başlar. 

Dizi aslında Bir Japon dizisi  olan Woman’ın dizisinin bir uyarlaması karşımıza çıkıyor. Başarılı oyunculuğu ile karşımıza çıkan BAHAR ÇEŞMELİ (ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ) diziyi bir ayrı keyifli hale getiriyor. Salı Dizileri serisinde Fox TV İzle karşımıza Kadın dizisi çıkıyor. Diziye Fox TV  resmi sitesinden ulaşabilirsiniz . 

Kanal D Salı Dizileri

Kanal D'de her hafta Salı günü Hekimoğlu dizisi ekrana geliyor. Reyting yarışması hayli kızışmasından ötürü salı günü iddialı bir yapım ile kendisini yarışa sokmak isteyen Kanal , bir Amerikan dizisinin Türk uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi ile salı gününe damga vurdu .

Hekimoğlu dizisi aslında ülkemizde de oldukça fazla izleyicisi olan House M.D. dizisinden uyarlanmıştır . Başarılı Amerikan dizisi uyarlanıp başarılı bir kadro ile izleyicilerden tam not aldı . Daha önce Müslüm filminde baş rol oynayan ve izleyenlerin tam not verdiği , Timuçin Esen Hekimoğlu dizisinde de dizinin Amerikan başrol oyuncusu olan Dr. House canlandırıyor.

Farklı bir yaşam tarzı ve olaylara bakış açısı olan Doktor , arkadaşının yöneticiliğini yaptığı bir vakıf hastanesinde görev yapmaktadır. Sosyal olarak uyumsuz bir kişiliğe sahip fakat alanında uzman bir doktor. Analiz odaklı ve hastalıkları bir bulmaca edasında çözen doktor , çok da kendisini beğenmiş bir yapıya sahiptir .

Show TV Salı Günü Dizileri

Show Tv Salı günü efsane bir dizi yayına aldı. Dizi severler şu aralar Adana dizilerini çok beğendi . Hal bu olunca da Adana dizileri çoğalmaya başladı . Yakın zamanda başlayan dizi , izlemeyenler için çabuk yetişilebilecek ve heyecan dolu bir dizi oluyor. 

Show TV Salı akşamına damga vurdu . Bilindiği üzere salı günü diziler açısından oldukça rekabet içeren bir gün ve salı günü kanallar en iyi dizilerini birer , birer yayına alıyor . Ramo da bu dizilerden biri oluyor. Ülkemizin en güzel ve en heyecan dolu şehir'i olan güzel Adana'mızın sokaklarında başlayan bu mücadele dolu dizi izleyenleri şimdiden kendisine bağlamış durumdadır .

Adana'nın yerlisi olan Ramo ve ailesi uzun yıllar pamuk tüccarına çalışmıştır. Eski tabiri ile ırgatlık yapan aile ,Adana'nın en belalı mahallesinde yaşamaktadır. Irgatlıktan sonra , Pamuk tüccarlarının pis işlerini yapmaya başlamışlardır. İçine kapanık bir mahallede yaşayan Ramo , mahallenin dokusu sebebi ile kendi kurallarını ve hükümlerini süren bir hiyerarşiye sahiptir .

Zekası ile ön plana çıkan Ramo cesareti ile de düşmanına korku veriyor. Ailesinin uzun yıllar ırgatlık yaptığı aileye baş kaldırmak isteyen Ramo'nun karşısına kendi ailesi çıkıyor ve engel olmak istiyor. Bir de durulmasının sebebi ağanın kızına aşık olmasıdır . Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyen Ramo , er yada geç harekete geçecektir .

TRT 1 Salı Günü Dizileri

Trt 1 Salı Dizileri her hafta salı günü akşamı saat 20:00 de Tutunamayanlar dizisi yayınlanıyor. Çok iddialı olmamasına rağmen güzel geri dönüşler alan dizi , izleyenlerden tam not aldı . Komedi tarzı olan dizi , eğlenceli bir Salı akşamı geçirmek isteyenler için tam biçilmiş bir kaftan oluyor .

Çalışmaktan nefret eden Tarık , hayatı boyunca çalışmaz ve pek de çalışmayı düşünmez. Bir gün iş görüşmesine gider ve bu görüşmede , daha önce çok zengin olan İrem ile tanışır . İrem zenginlikten fakirliğe hızlı bir düşüş yaşamış ve hayatı allak bullak olmuştur. Tarık'ın daveti ile mahalleye taşınır ve orada bir pastahanede çalışmaya başlar. Tek amacı tekrar zengin olmaktır .

İrem'i tavlamanın tek yolu iyi ve karlı bir iş kurmak olduğunu anlar ve bunun için kendisine bir ilham perisi çağırır . İlham perisi pek de yaratıcı fikirler vermez ve iş batırma serüvenine başlarlar. Bir iş açıp diğerine atlamak onlar için her ne kadar kötü olsa da , siz izleyiciler için oldukça komik ve eğlenceli olacaktır .

Haftanın her salı gününde ekranlarda olan bu komik diziye başlamanızı tavsiye ederiz . Geçmiş bölümleri kanalın resmi İnternet adresinden kolayca izleyebilirsiniz .

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk