Yasal

tubiyo.com canlı tv izleme ve dizi haberleri film haberleri  Sitemiz yasalarımızın sağladığı kanun ve maddeler çerçevesinde hareket ederek bunlara uygun içerik politikasını kendine amaç edinmiştir.
Sitemiz 5611 sayılı yasada belirtilen “Yer Sağlayıcı” olarak sizlere hizmet vermektedir. Bu yasaya göre site içeriğindeki ve yayınlanan televizyon kanallarının hukuka aykırı davranış ve prensiplerini kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.
tubiyo.com sitemiz içerisinde televizyon kanalları, kanallara ait öz bilgiler ve logolar yayın hakları, ait olduğu şirketler ve kanallara aittir. tubiyo.com belirtilen kanallardan, açıklamalardan ve logolardan, içeriklerden sorumlu değildir.
Sitemizde bulunan kanallar ve canlı yayınlar, yapımcı firmanın açık kaynak kodu olarak kanallarından
(Embed) kodu vasıtasıyla alınmaktadır. Güdülen amaç televizyon kanallarını tek bir yerde toplayıp sizlerin daha rahat erişebilmesini sağlamaktır. Telif hakkı ile alakalı sözleşmemiz dahilinde bulamadığınız veya size uygunsuz gelen maddemiz ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçildikten 3 iç günü içerisinde sizlere dönüş yapılacaktır. 

Dmax DE

Kabel Eins Doku

Kabel 1 Kabel Eıns

Popüler İçerikler

CNN Türk

360TV

FBTV HD

Disney Channel

Bein Sports Haber

GS TV

Halk TV

Beyaz TV

FOX TV

Planet Çocuk